Online Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri (1-2 Nisan 2021)

Ticaret Bakanlığı firmaları temel dış ticaret işlemleri, ihracatta sağlanan devlet destekleri ve potansiyel ihraç pazarları hakkında bilgilendirme amacıyla yurt sathında Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri düzenliyor.

 

T.C. Ticaret Bakanlığı, TOBB, TİM, OSBÜK koordinasyonunda, DAİB Genel Sekreterliği ev sahipliğinde aşağıda yer alan program çerçevesinde 1-2 Nisan 2021 tarihleri 13.30-16.00 saatleri arasında “Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri” gerçekleştirilecektir.

Online olarak gerçekleşecek seminere katılım ücretsiz olup; seminere katılmak isteyenlerin 30 Mart 2021 Salı günü mesai saatine kadar https://www.daib.org.tr/others/eFormu adresinden kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Seminer bitiminde katılımcılara “Katılım Belgesi” verilecektir.

Seminerlere katılım ile hem Ticaret Bakanlığı tarafından sağlanan Devlet Yardımları, Ticaret Bakanlığının güncel online hizmetleri ve günümüz dış ticaretinin en önemli konularında deneyimli uzmanların sunumlarını izleme, bu konularda bilgilerin geliştirilmesi ve uygulamada karşılaşılan sorunlara yanıt alma olanağı bulmak hem de mevcut ihracatın geliştirilmesi, yurt dışı pazarlardaki rekabet gücünün artırılması ve yeni pazarlara açılım açısından önem arz etmektedir.

Kayıt yaptıranların mail adreslerine 31 Mart 2021 tarihinde katılım linki gönderilecektir. Bu sebeple, mail adreslerinin doğru girilmesi önem arz etmektedir.

                           

Detaylı Bilgi için;

Dr. Sinan ATA

Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği

Tel: +90 (442) 2141184 (209)

Eposta: sinanata@daib.org.tr

 

Ekler: Taslak Programı

Batman Yatırım Destek Ofisi

GAP Mah. 2509. Sok. Bina No: 2 Safir Plaza Kat: 5 Daire: 505 BATMAN

Bilgi Hattı

0(488) 212 65 24